Osoby kontaktowe

Drobex – centrala w Solcu Kujawskim
ul. Powstańców 19
86-050 Solec Kujawski
tel. + 48 52 387 61 00
fax. + 48 52 387 61 55
sekretariat@drobex.com.pl

Drobex – oddział w Bydgoszczy
ul. Przemysłowa 27
85-758 Bydgoszcz
tel. +48 52 325 06 02
fax. +48 52 325 06 04
sekretariat2@drobex.com.pl

Zenon Pieńkos
dyrektor handlowy
tel. + 48 52 387 61 00
fax. + 48 52 387 61 55

Anna Szulc
dyrektor zakładu
tel. +48 52 325 06 02
fax. +48 52 325 06 04
aszulc@drobex.com.pl

Agnieszka Frischke Kaźmierczak
dyrektor generalny
tel. + 48 52 387 61 00
fax. + 48 52 387 61 55

Piotr Filipiak
szef działu technicznego
tel. +48 52 325 06 02
fax. +48 52 325 06 04
pfilipiak@drobex.com.pl

Dariusz Dylas
dyrektor zakładu
tel. + 48 52 387 61 00
fax. + 48 52 387 61 55

Justyna Parii-Fryszke
dyrektor marketingu
tel. +48 52 325 06 02
fax. +48 52 325 06 04
jfryszke@drobex.com.pl

Jan Terefeńko
dyrektor techniczny
tel. + 48 52 387 61 12
fax. + 48 52 387 61 55
jterefenko@drobex.com.pl

Anna Ptaszyńska
specjalista ds. handlowych i marketingu
tel. +48 52 387 61 33
fax. +48 52 387 61 78
aptaszynska@drobex.com.pl

Paweł Dobrzykowski
dyrektor ds. kontroli jakości i technologii
tel. + 48 52 387 61 23
fax. + 48 52 387 61 55
pdobrzykowski@drobex.com.pl

Tomasz Szulc
dyrektor handlowy
tel.+48 52 325 06 02 / +48 52 387 61 00
fax. +48 52 325 06 04
tszulc@drobex.com.pl

Renata Jóźwiakowska
kierownik działu handlowego – produkcja mięsa
tel. + 48 52 387 61 37
fax. + 48 52 387 61 78
rjozwiakowska@drobex.com.pl

Krystyna Prill
kierownik działu handlowego – produkcja wędlin
tel. +48 516 05 74 17
fax. +48 52 325 06 04
kprill@drobex.com.pl

Dział Produkcji Mięsa
tel. + 48 52 387 61 90
fax. + 48 52 387 61 78
handlowy@drobex.com.pl

Małgorzata Szczuka
kierownik działu kontroli jakości
tel. + 48 52 325 07 61
fax. +48 52 325 06 04
mszczuka@drobex.com.pl

Kamila Cicherska-Borońska
export manager
tel. + 48 52 387 61 42
fax. + 48 52 387 61 78
export@drobex.com.pl

Maria Pietrzyk
kierownik ds. zaopatrzenia
tel. +48 52 325 07 12
fax. +48 52 325 06 04
mpietrzyk@drobex.com.pl

Bogumiła Naumiec
specjalista ds. skupu
tel. +48 52 387 61 25
fax. + 48 52 387 61 25
bnaumiec@drobex.com.pl